Завершився перший етап огляду-конкурсу «Найспортивніше село»

Нещодавно відбулися зональні змагання з міні-футболу в залік огляду-конкурсу «Найспортивніше село». Боротьба між 10 командами була досить напруженою, адже кожна хотіла взяти участь у фіналі.

Урешті-решт лише чотирьом з них випала честь вирішувати остаточну долю футбольного трофею: віртуози м’яча із смт Вільшани, с. Вербівки, Хлистунівки та В’язівка намагалися наблизити свої громади до трійки лідерів. На жаль, не всім це вдалося. За результатами проведених ігор, перше місце посіли футболісти Вербівки, друге – Хлистунівки, третє – В’язівка.

Ось таким був заключний акорд першого етапу «Найспортивнішого села – 2018», у якому взяли участь 13 громад. За підсумками змагань із шести видів спорту, лідером є команда Мліївської ОТГ (531 очко), друге місце посіли хлистунівці (488 очок), третє – В’язівчани (484 очки).

Як бачимо, розрив між останніми незначний. Будемо з нетерпінням чекати великого фіналу, тоді й дізнаємося, який із сільських населених пунктів Городищини отримає почесне звання найспортивнішого і представлятиме наш район на обласних змаганнях.

 

Таблиця результатів