Перелік і склад постійних комісій 7 скликання

Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, регламенту, інформаційної політики, зв’язків з політичними партіями і об’єднаннями громадян.

 

  1. Каюкін Сергій Васильович  - голова комісії
  2. Вакуленко Олександр Дмитрович
  3. Федина Юрій Володимирович
  4. Зінченко Володимир Петрович
  5. Задорожній Іван Іванович

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, інвестиційної та регуляторної політики.

 

  1. Нечитайло Петро Миколайович  - голова комісії
  2. Голуб Павло Олександрович
  3. Мотузка Петро Іванович
  4. Ринковий Іван Петрович
  5. Адомська Ліна Анатоліївна
  6. Осовітній Віктор Павлович

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, побутового та торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку, будівництва.

 

  1. Боюк Андрій Анатолійович - голова комісії
  2.  Чуйченко Михайло Миколайович
  3.  Давидова Ольга Миколаївна
  4.  Адомський Сергій Анатолійович
  5. Антоненко Тарас Володимирович
  6. Чхало Олексій Миколайович

 

Постійна комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, науки, культури, туризму, духовності, фізичної культури і спорту.

 

  1. Погорілий Олександр Васильович  - голова комісії
  2. Онопрієнко В’ячеслав Борисович
  3. Костіна Ольга Володимирівна
  4. Короп Леся Борисівна
  5. Самієв Руслан Ешонжонович
  6. Лисенко Анатолій Миколайович

                                                            

 

Постійна комісія з питань правової політики, законності та правопорядку.

 

  1. Артеменко Валерій Михайлович - голова комісії
  2. Кожушко Валерій Миколайович
  3. Пилінко Людмила Миколаївна
  4. Жуган Іван Миколайович

 

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних      відносин, екології та раціонального     природокористування

 

  1. Ґава Сергій Іванович  - голова комісії
  2. Горідько Віталій Володимирович
  3. Ковела Сергій Васильович
  4. Остапенко Андрій Миколайович
  5. Колісник Сава Віталійович
  6. Гарагай Віктор Володимирович