Вшанували пам‘ять загиблого героя

11 червня 2015 року на одному з міських кладовищ був похований Герой, який став на захист держави від ворога, Валентин Пеньков.

 

Цьогоріч віддати данину шани та пам’яті загиблому на кладовище прибули керуюча справами Городищенської районної ради Оксана Сенецька, заступник голови Городищенської міської ради з питань діяльності виконавчих органів влади Олексій Кириченко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кириченко та фахівець із соціальної роботи І категорії районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації, секретар центру допомоги учасникам антитерористичної операції Ірина Назаренко.

 

Прийшли згадати Валентина його рідні та близькі, друзі, товариші, жителі Городищини. Звучали зворушливі слова та спогади, запалили свічі пам`яті та поклали квіти до пам’ятника. Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей, справжніх Героїв.

 

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого земляка та усіх військовослужбовців, хто віддав життя у боротьбі за українську державу.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. Ми будемо пам’ятати про них.