«Ваш подвиг не забуде людство»

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні.

Так, сьогодні біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів міста, громадськості, ЗМІ відбулася громадська хода та мітинг «Ваш подвиг не забуде людство».

На заході були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Скринник, заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник.

… Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. Сьогодні Україна проходить через найскладніше випробування, війну, війну за незалежність, свободу, територіальну цілісність. Ворог зазіхає на найсокровенніше – на нашу рідну землю, нашу націю. Але мужні українські солдати довели одну істину – «Нас б’ють, ми літаєм!».

Ми Єдина країна! Незважаючи на всі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави!

Громадську панахиду відслужив протоієрей Олександр Барей.

Опісля городищани поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, ушанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.