«Вам, сіячам добра, наш доземний уклін» до Дня працівників освіти

Вчитель — це друг і наставник, порадник і найкращий взірець для наслідування.

Він не лише дає нам знання, а й вчить бути добрими, справедливими, любити і поважати близьких людей, берегти природу, збагачувати свій духовний світ.

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. День Учителя – свято гідних людей, свято мудрості, добра та самовідданої праці.28 вересня в районному Палаці Культури імені С.С. Гулака-Артемовського відбувся святковий концерт присвячений всім педагогам та ветеранам освіти. На урочистому заході були присутні найпочесніші, наймудріші вчителі, працівники освіти, які в минулому займали керівні посади в освітянській галузі району та віддали освіті свої найкращі роки, досвід та невичерпну мудрість – ветерани освітянської праці, а також Заслужені вчителі України, працівники освіти, керівники навчальних закладів району, вчителі.. Радість професійного свята розділили з освітянами почесні гості голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко, голова міської ради Володимир Мирошник начальник відділу освіти Микола Кирпатий.

З вітальним словом до освітян звернувся голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко: «Щороку в теплі і сонячні осінні дні ми відзначаємо День працівників освіти. Це професійне свято людей надзвичайно відповідальної і необхідної професії. Це свято тих, хто відкрив кожному дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив самовіддано працювати. Ваша праця є надзвичайно важливою для країни. Ваші руки плекають майбутнє, закладаючи підвалини розвитку на багато років вперед. Cердечно вітаю Вас із професійним святом. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива родить новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі. Побажав міцного здоров’я, щирої радості, мирних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!»Багато прозвучало зі сцени хороших, теплих, добрих слів для всіх освітян міста та ветеранів педагогічної ниви.

За традицією на щорічних урочистостях з нагоди дня працівників освіти підводяться підсумки та нагороджуються педагогічні працівники за високі досягнення в навчально-виховному процесі.

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Почесними Грамотами управління освіти і науки Черкаської ОДА нагороджено Тетяну ФедорякНадію Кравцову та Надію Коваль. Почесною грамотою Городищенської районної державної адміністрації та районної ради відзначено Олега Харенка.

Також грамотами Городищенської районної державної адміністрації та районної ради відзначено 11 педагогів за плідну педагогічну діяльність, сумлінне виконання посадових обов’язків та вагомий внесок у розбудову національної освіти, формування національних та загальнолюдських якостей.

Грамотами Городищенської міської ради відзначено 3 педагоги та почесною грамотою Людмилу Немикіну за багаторічну і сумлінну працю та значний особистий вклад в справу виховання підростаючого покоління, активну громадську позицію. Грамотами та подяками відділу освіти Городищенської районної державної адміністрації нагороджено 52 педагоги.

Після закінчення урочистої частини, свято було продовжено концертною програмою. Свято залишило незабутні враження у серцях всіх присутніх. Глядачі бурхливими оплесками дякували за подарований гарний святковий настрій.

Закінчилося свято, однак ще довго відлунюватимуть у спогадах кожного з його учасників слова ведучої та виступаючих з побажаннями миру, добра, злагоди та творчих злетів!