У Городищі визначили переможця змагань «Найспортивніше село Черкащини»

9 вересня на центральному стадіоні спорткомплексу «Колос» у Городищі відбулися фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини - 2017». Цей захід став справжнім святом спортивного азарту, молодості, завзяття та витримки. У цей день свій досвід, майстерність та волю до перемоги приїхали продемонструвати 18 спортивних команд - найкращі у своїх районах. Городищину представляла 13-разовий переможець районного огляду-конкурсу - збірна команда Хлистунівки. Кожну команду очолювали сільські голови та капітани команд.

На початку змагань, під оплески глядачів, учасники пройшли урочистим маршем по доріжках стадіону. Право очолювати колону було надано минулорічним переможцям змагань – спортсменам села Кочубіївка Уманського району. Спортсменів і глядачів спортивного свята привітали голова обласної ради Олександр Вельбівець, голова Городищенської райдержадміністрації Олексій Лавріненко та заступник голови районної ради Микола Панчишин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський. Підтримати команди-учасниці спартакіади також завітали депутати обласної ради Олександр Лупашко і голова Лисянської райдержадміністрації Володимир Павличук, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Володимир Христенков, голова Федерації профспілок області Петро Шевченко, голови районних рад та сільські голови сіл-учасників. Олександр Вельбівець зазначив, що проведення змагань серед жителів громад області дуже важливе, адже пропагують здоровий спосіб життя і доводять, що українці сильні тілом і духом. Зауважив, що з метою підвищення мотивації учасників цьогорічний призовий фонд змагань суттєво збільшено.

- Я радий привітати усіх зі справжнім святом спорту. Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, робить їх сильними, спритними, стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища, дарує масу позитивних емоцій. Тож бажаю всім спортивної удачі і перемог! - зазначив голова Городищенської районної державної адміністрації Олексій Лавріненко, відкриваючи змагання. Олексій Григорович вручив комплект нової футбольної форми юнацькій команді районного ФОСК «Колос» - бронзовому призеру фінальних Всеукраїнських змагань серед сільських школярів "Хто ти, майбутній олімпієць” у Скадовську.

Справжній дух суперництва запанував у секторах стадіону. Любителі спорту змагалися силою та майстерністю в 7 видах спорту: шашки, настільний теніс, гирьовий спорт, армспорт і дартс в індивідуальному заліку, а також командні види спорту – міні-футбол та перетягування канату. Саме останній з названих видів спорту за своїм емоційним запалом завжди є найпопулярнішим серед уболівальників. Не було байдужих і як серед гравців, так і серед вболівальників.

Фінальним акордом спортивних заходів стало підведення підсумків змагань. Як завжди, інтрига зберігалась до останніх хвилин визначення переможців. Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали було встановлено призерів та переможця обласного фіналу. Отже, переможцями змагань і володарем титулу «Найспортивніше село Черкащини – 2017» в чесній безкомпромісній боротьбі стала команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, яка 19 вересня в смт Ворохта Івано-Франківської області представлятиме Черкащину у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України».

На II місці - команда с. Руська Поляна, Черкаського району, На III місці - команда с. Кочубіївка Уманського району. Команди-переможці нагороджені грошовими преміями у розмірі 30, 20 та 15 тисяч гривень відповідно. Їм урочисто вручили кубки, медалі та грамоти обласної ради, нагородили атрибутикою відділення НОК України в Черкаській області.

Збірна команда Хлисунівки завоювала почесне четверте місце, що є найкращим показником за всі попередні роки. Значний внесок до командної скарбнички внесли футболісти, які зайняли третє місце та Анатолій Багацький , який зайняв також третє місце у змаганнях з шашок.

Загалом можна сказати, що переможцями у цих змаганнях стали всі їх учасники, адже усі надовго отримали заряд бадьорості, оптимізму та азарту. Всі учасники змагань перед початком та під час змагань мали можливість скуштувати домашню випічку, смачну козацьку кашею та юшку.

Змагання у Городищі пройшли на високому організаційному рівні. Виступали художні колективи, спортивна молодь. Спорткомплекс вразив учасників зразковим порядком. Адже в недавні роки, завдяки виділеним бюджетним коштам, тут добудували нові трибуни, частина яких під накриттям, зробили VIP-ложу, облаштували нову роздягалку, зробили відкритий тренажерний майданчик, потім поставили сучасні вікна, модернізували освітлення спортзалу. Цього року облаштувати систему поливу футбольного поля. Тепер поле відповідає високим стандартам. Тепер це одне з кращих спортивних полів на Черкащині. Тож тепер тут прекрасно проводяться змагання обласного рівня.