Вітання з Днем Незалежності України!

 

Шановні городищани!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великих національних свят - Дня Державного Прапора України та 29-ої річниці Незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

         День Незалежності свято особливо важливе для нас усіх. Двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави. Сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

         Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

         Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай це величне свято вселяє гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

         Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Зі святом Вас, з Днем Незалежності України!

За дорученням депутатів Городищенської районної ради

заступник голови Микола Панчишин