Серпнева конференція педагогічних працівників Городищини

29 серпня 2019 року в приміщенні Городищенського районного Палацу культури ім.С.С.Гулака-Артемовського відбулася районна серпнева конференція працівників освіти за участю депутата Черкаської обласної ради Олександра Лупашка, тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Пащенко, заступника голови районної ради Миколи Панчишина, керівників навчально-виховних закладів району, вчителів, керівників та працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів, громадськості.З доповіддю про роботу закладів освіти виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Ярошенко, яка окреслила підсумки минулого навчального року та поставила завдання на новий навчальний рік.В ході конструктивного, зацікавленого і професійного заходу обговорювались проблеми та завдання районної системи освіти.Освітяни обговорили актуальні питання функціонування галузі. В рамках конференції на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ №2 проведено секційні засідання педагогічних працівників. Педагоги мали змогу відвітати 12 майстер-класів, підготовлених учителями та запрошеними спікерами, інструкційні методичні наради щодо організації освітнього процесу у 2019-2020 навчальному році.
До освітян району з вітальним словом звернулвся заступник голови районної ради Микола Панчишин та разом з тимчасово виконуючим обов’язки першого заступника голови, керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Пащенко нагородили Грамотами райдержадміністрації і районної ради Ірину Розломій – заступника директора з навчально – виховної роботи Городищенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 імені С. С. Гулака – Артемовського, Наталію Шланчак– учителя української мови та літератури Городищенського економічного ліцею, Ольгу Діхтяр – учителя біології, екології та основ здоров’я Валявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Почесну місію нагородження кращих освітянських установ та педагогів продовжили начальник відділу освіти РДА Тамара Ярошенко та голова районної організації профспілки працівників освіти Іван Зобенько.
Також привітали нове молоде покоління, яке вступає до лав освітянської галузі.По закінченню, подякували всім за співпрацю та побажали щоб новий навчальний рік порадував усіх значними досягненнями та здобутками, розкрив перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам приніс задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків. Міцного здоров'я усім, мирного неба та радості.