Робочий візит на Городищину

 

 

 

 

10 березня заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк та начальник Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації Лариса Кошова в рамках робочого візиту відвідали Городищину. Разом з головою Городищенської райдержадміністрації Ігорем  Ладновим, заступником  голови Городищенської районної ради Миколою Панчишиним побували в Черкаському обласному кордіоревматологічному санаторії «Городище», що спеціалізується на реабілітації дітей із серцево-судинними захворюваннями. Галина Сівець – головний лікар оздоровчого закладу детально ознайомила з роботою санаторію. Гості оглянули палати, їдальню, актовий зал, лікувальні кабінети, творчі майстерні. Поспілкувалися з працівниками та юними відпочивальниками, що в результаті дозволило скласти цілісну картину роботи оздоровчого закладу, звернути увагу на плюси і мінуси. Обговорили нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.

     В ході робочого візиту відвідали комунальне некомерційне підприємство  «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради та комунальне некомерційне підприємство «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».  Ознайомилися з роботою медичних закладів, з умовами перебування і лікування пацієнтів, роботою лікарів, оглянули стан матеріально-технічного забезпечення та функціонування медичної апаратури.  Обговорили ряд важливих та актуальних питань медичних установ, проаналізували стан мережі, кадрові, матеріально-технічні, фінансові ресурси закладів. Обговорили питання подальшої експлуатації незавершеного будівництва хірургічного відділення центральної районної лікарні у м. Городище, яке почали будувати у 1990 році. У квітні 2016 року фасадна стіна 5-поверхової будівлі зазнала руйнувань. З несучою стіною зруйнувалися і міжповерхові перекриття.

     Головний лікар комунального некомерційного підприємства   «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради Василь Кравченко та заступник головного лікаря з медичної частини комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради Галина Задорожна озвучили ряд проблем в організації роботи як первинної, так і вторинної ланки, які виникли в ході реформування системи охорони здоров’я в медичній галузі нашого району. 

     На завершення огляду керівники району та області подякували  медичним працівникам за нелегку, відповідальну і самовіддану працю. Наголосили, що надання якісних медичних послуг населенню району, запровадження медичної реформи - це спільна справа і медичних працівників, і керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району.  Успіх залежить від ставлення кожної причетної до медицини людини до їх вирішення.  Належно організована  робота  наблизить  до населення якісну медичну допомогу та поліпшить показники його здоров’я.