Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

       

 

 

 

3 квітня голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянули питання про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

 На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255, та протоколу №14 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 03.04.2020 р. членами комісії було запроваджено ряд заходів на період карантину.

 Зокрема, рекомендовано головам об’єднаних територіальних громад та виконавчим комітетам місцевих рад заборонити з 06.04.2020р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту; переміщення групою oci6 у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності; відвідування спортивних та дитячих майданчиків, парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою; супроводження та перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків і т.д. Встановити особливий режим на в'їздах i виїздах на/з території населених пунктів району громадян i транспортних засобів, організувати моніторинг стану здоров'я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури, а в pазi погіршення епідемічної ситуації обмежити переміщення між населеними пунктами району, вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких ociб та ociб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, ociб з iнвалідністю, ociб, які перебувають на самоізоляції та організувати належний соціальний супровід.

Виконання додаткових заходів щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 знаходяться на особистому постійному контролі голови Городищенської райдержадміністрації Ігоря Ладнова.