Проведено 39 позачергову сесію районної ради

12 листопада 2020 року відбулася позачергова 39 сесія Городищенської районної ради, яку провів заступник голови районної ради Микола Панчишин.

 В роботі сесії взяли участь керівник апарату Городищенської районної державної адміністрації Людмила Пащенко, керівники окремих підрозділів районної державної адміністрації та комунальних установ.

 На початку роботи пленарного засідання  депутати затвердили порядок денний до якого ввійшли питання передачі районної комунальної власності.

 На клопотання Городищенської міської ради прийнято рішення про передачу юридичних осіб, комплексів будівель, споруд, майна закладів охорони здоров’я, культури, освіти із спільної власності територіальних громад сіл та міста Городищенського району до комунальної власності міської об’єднаної територіальної громади.

 Також депутати передали до Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади юридичні особи та матеріальні цінності закладів освіти, культури, охорони здоров’я сіл Товста та Зелена Діброва.

 У зв’язку з приєднанням територіальної громади села Журавка до Селищенської об’єднаної територіальної громади передано Журавський центр культури і дозвілля Городищенської районної ради до власності Журавської сільської ради.

  В завершення сесії головуючий подякував депутатам районної ради, працівникам виконавчого апарату районної ради та апарату районної державної адміністрації, сільським головам за плідну і конструктивну роботу.