Проведено 27 сесію Городищенської районної ради

21 грудня 2018 року відбулася чергова 27 сесія Городищенської районної ради, яку провів заступник голови районної ради Микола Панчишин.

В роботі сесії взяли участь депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник, керівники районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ та закладів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації.

Перед розглядом питань порядку денного сесії головуючий вручив Почесну грамоту Черкаської  обласної ради депутату районної ради декількох скликань Олександру Погорілому.

          В ході пленарного засідання прийнято програми:

  • соціального і економічного розвитку району на 2019 рік;
  • підтримки заходів мобілізації,  забезпечення територіальної оборони  та надання допомоги підшефній військовій  частині Збройних Сил України на 2019-2020 роки;
  • організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти на 2019 рік;
  • надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2019-2021 роки;
  • підтримки органів виконавчої влади Городищенського району на 2019-2020 роки;
  • висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в засобах масової інформації Городищенського району на 2019-2020 роки;
  • участі районної ради у проведенні загальнорайонних заходів на 2019 рік та висвітлення діяльності.

Крім того, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, затвердили головний фінансовий документ району на 2019 рік,  продовжили термін дії ряду районних галузевих програм.

З подання відділу освіти райдержадміністрації введено додаткові посади до штатних розписів Городищенського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Веселка» та комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Городищенської районної ради.

Відповідно до порядку денного сесії обранці затвердили технічну документацію нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення в адміністративних межах Орловецької  сільської ради та для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями й дворами) приватному сільськогосподарському підприємству «Агрофірма «Шульц» в адміністративних межах Городищенської міської ради.

На завершення роботи пленарного засідання районної ради депутати затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2019 рік, план роботи районної ради на І півріччя 2019 року та розпорядження районної ради в міжсесійний період.