Проведено 25 сесію районної ради

   02 листопада 2018 року відбулася чергова двадцять п’ята  сесія Городищенської районної ради, яку провів заступник  голови районної ради Микола Панчишин.

   В роботі сесії взяли участь перший заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник, керівники районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації.

   Присутні в сесійній залі вшанували пам'ять загиблих військових та мирних жителів на Сході України хвилиною мовчання.

   Першим питанням пленарного засідання ради стало внесення змін до районної програми «Турбота» 2016-2020 роки. Прийняте рішення надасть можливість оздоровлювати ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС за рахунок коштів місцевих бюджетів.

   В ході пленарного засідання депутати надали згоду на передачу комунальному некомерційному підприємству «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради на праві оперативного управління  майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району вилучивши його з оперативного управління  комунального закладу «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради.

   Крім того, було внесено зміни до районного бюджету на поточний фінансовий рік.

   Відповідно до порядку денного затверджено технічні документації нормативних грошових оцінок земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Городищенської міської, Вербівської, Зеленодібрівської, Ксаверівської, Петриківської сільських рад.

   Сесія прийняла рішення про виділення відповідних сум коштів громадянам Федоровій Любові, матері загиблого військовослужбовця Федорова Едуарда в зоні операції об’єднаних сил на сході України та Лозовській Наталії на лікування.

   Депутати районної ради схвалили звернення до Президента України щодо невідкладного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

   На завершення роботи пленарного засідання присутні заслухали директора комунальної організації «Редакція Городищенського районного  радіомовлення «Голос Городищини», яка повідомила про те, що 11 жовтня 2018 року відбулося засідання Національної ради з питань телебачення та радіомовлення на якому було прийнято рішення про виділення ліцензії на частотах 107,8 FM, що буде покривати весь Городищенський район. Директор звернулася до голів територіальних громад району з проханням допомоги в фінансуванні на придбання апаратури для повноцінного функціонування Городищенського FM радіо.