Пролунав останній шкільний дзвінок

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Свято Останнього дзвінка - урочисте, радісне і водночас хвилююче. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду – чудові літні канікули. А сумне, бо 26 травня дзвінок пролунав востаннє для 154 випускників загальноосвітніх навчальних закладів Городищини та покликав юних городищан у самостійне життя. Хвилююча мить, адже з цієї пори для них розпочнеться доросле життя, де їм молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Серед 154 випускників району 15 є претендентами на нагородження медалями: 9 – золотими та 6 – срібними.

Привітати школярів і випускників Городищенської ЗОШ І –ІІІ ступенів №1 імені С.С. Гулака Артемівського, прибули голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталія Жовталюк.

До випускників з вітальним словом, звернувся голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко.

 – Дорогі випускники, цього дня ви стали на новий шлях – шлях вступу до вищих навчальних закладів, відкриття в собі нових потенціалів. Нехай ваша життєва стежина буде світлою, сонячною і щасливою. Бо саме від ідей та праці молодого покоління залежить майбутнє нашого краю, майбутнє всієї України.

Приємним моментом для учнів 5-Б класу стала посвята в козачата, адже в школі створено козацький клас і діти з нетерпінням чекали цього дня.

Під бурхливі оплески ведучі запросили юних представників козацького гурту на шкільну лінійку. Право провести посвяту надали призерам районного етапу конкурсу «Сокіл» («Джура»), представникам рою школи «Січовики»: Олегу Гуленку, Олександру Жежеру та Андрію Паньку. П’ятикласники склали присягу на вірність українському народові та козацькому товариству, отримали від козака-старшокласника прапор та пам’ятку із заповідями козаків, заспівали веселу козацьку пісню.

Цього ж дня керівництво побувало і на останньому дзвінку в селі Мліїв.

До одинадцятикласників із напутнім словом звернулися керівники району, побажавши школярам та випускникам радісного настрою, віри у завтрашній день, життєвих гараздів та успіхів.

Приємністю для представників району та всієї шкільної громади стало відкриття котельні, що в майбутньому дасть можливість не тільки позбутися енергетичної залежності від країни-агресора, а й з економити кошти.

Опісля, урочиста частина проходила у місцевому будинку культури, де випускників та школярів вітали керівники, представники територіальної громади, вчителі, батьки.

За небайдужість до освітянської справи, розуміння, підтримку, чуйність і турботу про кожну дитину, голові райдержадміністрації Олексію Лавріненку та заступнику голови районної ради Миколі Панчишину від президії школи були вручені подяки.

Надалі, для всіх присутніх святковий концерт дарували самі школярі та випускники.

Неповторні хвилини прощання зі школою назавжди збережуться у пам’яті юних поколінь.