Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом

   Щорічно в Україні в першу неділю листопада відзначається День працівників соціальної сфери.

  Напередодні свята, 2 листопада 2018 року, урочисто привітали з Днем працівників соціальної сфери. Зібралися фахівці управління соціального захисту населення райдержадміністрації, об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

   Слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району звучали від першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника, заступника голови районної ради Миколи Панчишина, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Пащенко, міського голови Володимира Мирошника.

   За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм у роботі та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України нагородили кращих працівників соціальної сфери грамотами та подяками.

   Захід пройшов у теплій, родинній атмосфері, сповнений несподіванками та сюрпризами для винуватців цієї події. Пісенні дарунки у виконанні працівників міського центру культури і туризму, помножені на щиру вдячність городищан, стали подарунком для всіх працівників соціальної сфери району.