Обласний турнір з армреслінгу серед учасників бойових дій

Указом Президента України 29 серпня встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

  29.08.2020 у м.Городище на території  районного ФОСК «Колос» Городищенської районної ради  проведено обласний турнір з армреслінгу серед учасників бойових дій з метою залучення учасників бойових дій та ветеранів АТО  до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, щоб виявити кращих спортсменів області та популяризувати спорт як стиль життя.

        Хвилиною мовчання вшанували тих, хто не повернувся до рідного дому, хлопців, які стали «Небесною сотнею», тих, які полягли в зоні АТО, які віддали своє життя за світле майбутнє України. Пам’ятати їх будемо вічно за мужність, подвиг проявлені в боротьбі за мир в Україні.

        На заході були присутні учасники бойових дій та ветерани АТО, керуючий справами Городищенської районної ради Оксана Сенецька, головний спеціаліст комунальної установи Черкаської обласної ради «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Марія Шелест, начальник Городищенського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області, підполковник поліції Віталій Таращук, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Буджерак, директор районного ФОСК «Колос» Олександр Яремчук, завідувачка сектором культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Салій,

        Оксана Сенецька привітала учасників і гостей турніру, подякувала за пропагування здорового способу життя, побажала спортивних успіхів та приємних вражень від турніру.

        Організаторами проведення обласного турніру з армреслінгу серед учасників бойових дій  стали комунальна установа Черкаської обласної ради «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  Городищенська районна рада та районна державна адміністрація, громадська організація «Спілка воїнів АТО Черкащини Городищенського району».

        Проводили змагання головний суддя Олександр Яремчук та судді змагань  Андрій Боюк та Максим Волинець. Спортсмени змагалися у  вагових категоріях, чоловіки: 55+, 70+, 85+, 100+.

        Змагання пройшли в дусі бойового товариства та відчайдушного змагання «хто сильніший». За підсумками були визначені переможці.

        У ваговій категорії 55+ за I місце у обласному турнірі з армреслінгу серед учасників бойових дій отримав нагороду Олександр Краснюк, за II місце у отримав нагороду Олександр Махно. У ваговій категорії 70+ за I місце нагороду отримав Сергій Грабовий, за II місце - Вячеслав Бодянчук.  У ваговій категорії 85+ за I місце нагороду отримав Володимир Ус, за II місце – Юрій Самойленко. У ваговій категорії 100+ за I місце нагороду отримав  Сергій Кривенко, за II місце – Руслан Черкашин.

        В абсолютні ваговій категорії  за I місце нагороду отримав Володимир Ус, за II місце – Сергій Кривенко, за III місце – Олександр Краснюк та Сергій Грабовий.

        Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

        За участь у обласному турнірі з армреслінгу серед учасників бойових дій грамотою комунальної установи Черкаської обласної ради «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» нагороджений  Городищенський ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області.

        За плідну співпрацю, підтримку та волонтерську допомогу у проведенні обласному турнірі з армреслінгу серед учасників бойових дій подяку комунальної установи Черкаської обласної ради «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» отримав директор районного ФОСК «Колос» Городищенської районної ради  Олександр Яремчук.

        Події останніх років об’єднали нас, пробудили в кожного почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ. Боротьба за перемогу стала всенародним рухом. І слова «Слава Україні — Героям слава» наразі набули особливого значення, вони адресовані тим, хто зі зброєю в руках захищає кордони нашої держави. Наших воїнів зламати не можливо, щодня вони  відроджуються, стають міцнішими і сильнішими. Підростають їхні сини і доньки, які бачать гідний приклад своїх батьків. Життя продовжується…

            Хай живе Україна! Слава Україні – Героям слава!