Нарада з нагальних питань за участю першого заступника голови ОДА

21 серпня в адмінприміщенні Городищенської райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками управлінь РДА, головами ОТГ, головами сільських рад, керівниками закладів освіти, медицини, культури, запрошені були члени політичних та громадських організацій та інші.

Нараду розпочав голова РДА Василь Скринник. В роботі наради узяли участь перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький, голова Городищенської районної ради Микола Панчишин, депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко.

На нараді було розглянуто 4 питання.

1. Питання фінансування та утримання районної лікарні.

2. Проблемні питання фінансування та підготовки закладів освіти до нового навчального року.

3. Стан проведення ремонту доріг на території Городищенського району.

4. Формування та наповнення бюджетів району, ОТГ, місцевих сільських рад у 2019 році, та резерви отримання додаткового ресурсу.

В своєму виступі Тарас Висоцький зазначив: "Городищенський район - це сільськогосподарський район і формування бюджетів проходить за рахунок сплат податків за землі с/г призначення та податку ПДФО (податку доходів фізичних осіб), а також підприємницької діяльності. Але робота по наповненню бюджету проводиться не в повній мірі".

Також було зазначено на проблемні питання та запропоновані шляхи по збільшенню надходжень до бюджетів.

Гостро було обговорено питання по утриманню районного медичного закладу в умовах децентралізації, послугами якого користуються всі громадяни які проживають на території району, ОТГ, сільських рад. Акцентовано увагу по забезпеченню хворих на сахарний діабет інсуліном. Було узгоджена домовленість розглянути дане питання по фінансовому забезпеченню утримання медичного закладу і придбання інсуліну в співфінансуванні з районного бюджету та бюджетів ОТГ, сільських рад.

В обговоренні питання освіти відзначено, що в районі іде підготовка закладів освіти до нового навчального року зазначено увагу на проблемні питання.

В питанні ремонту та обслуговуванню доріг було відзначено, що питання активності та спроможності ремонтів активно розглядалося на всіх рівнях ОДА, РДА. Черкаської обласної ради, Городищенської районної ради акумулювались зусилля, писалися звернення до Кабміну - але проведена робота на даний час відображена на стані доріг які проходять на території району.

В своїх виступах Микола Панчишин, Сергій Ковела, Володимир Мирошник, Павло Попович, Василь Кравченко висловили свої думки з даних питаннях та внесли пропозиції по їх вирішенню.

В завершенні наради Тарас Висоцький запропонував висловити подяку за роботу голові Городищенської РДА Василю Скриннику, який згідно розпорядження Президента України від 19 серпня 2019 року № 264/2019-рп був звільнений з займаної посади. На період призначення нового голови Городищенської РДА за розпорядженням тимчасово виконуючою обов’язки заступника РДА призначена керівник апарату РДА Людмила Пащенко.

LinkedIn