На Городищині відсвяткували Міжнародний жіночий день «Заквітчані весною»

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Городищини.Так, 7 березня у районному Палаці культури ім. С.С.Гулака-Артемовського був проведений святковий концерт «Заквітчані весною», в якому взяли участь таланти району. Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків. Від імені всієї сильної частини району з вітальним словом до жінок звернулось керівництво району.У своєму зверненні до прекрасної половини зазначили, що жінки є джерелом життя та натхнення чоловіків. «Ви – розтоплюєте наші чоловічі душі, приносите мир та щастя в оселі, грієте наші серця. Ми пишаємось тим, що в нашому районі працюють і живуть такі чудові жінки. Просимо вибачення за всі ті негаразди, які ми, чоловіки, вам інколи приносимо» - зворушливо наголосили у своїх виступах.

Концерт приємно відзначився різноманітністю номерів і постановок, такі як показ зачісок від учениць Городищенського професійного ліцею з композицією «Вечірній блюз», танець « Дезері» з шоу номером «Крила», танці рок-н-рол та « Самба-фієста» від вихованців дитячої школи мистецтв, показ «Віночок для Насточки» та «Джинс бум» від театру мод «Вишиванка» та інші.Своїми чудовими виступами, своєю емоційністю виконання, артистам вдалося зачарувати всіх. Тому, затамувавши подих, слухачі насолоджувалися чудовими композиціями, співом та танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували городищенських артистів оплесками.Радували глядачів і запальні танці, і дотепний гумор, а ще завдяки кращим підприємцям міста, городищанки отримали сюрпризи – подарунки.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія з гарним настроєм та подарунками залишала Палац культури, щиро дякуючи учасникам творчих колективів, окремим виконавцям та організаторам за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!