Місцеві громади відсвяткували Дні села

На хорошому організаційному рівні та з веселим настроєм 1 серпня відзначили Дні села жителі В’язівка та Старосілля. Завдяки організаторам заходів, святкова програма була цікавою і насиченою.

Громади активно готувалися до цього дня, дбайливо прикрашали сільські клуби, облаштували місця для дозвілля. Неподалік у великих казанах варився смачний козацький куліш, яким після святкових концертів пригощали всіх бажаючих та гостей свята.

До В’язівка завітали голова районної державної адміністрації Олексій Лавріненко і заступник голови районної ради Микола Панчишин, які щиро привітали всіх жителів та гостей зі святом, побажали здоров’я, достатку, добра, благополуччя, миру та на згадку вручили принтер.

У Старосіллі теж свято минуло вдало та весело. Концертна програма проходила у місцевому центрі культури і дозвілля. У фойє закладу гості й запрошені мали змогу переглянути виставку робіт місцевих майстринь та ознайомитися з історією села у світлинах.

На свято завітали поважні гості: голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко та заступник голови районної ради Микола Панчишин. Керівники долучилися до привітань і подарували сільській громаді газонокосарку.

Аматори сцени дарували глядачам позитивні емоції, а ще піднесеного настрою жителям додали спортивні змагання, смачна козацька каша, дитячі розваги, солодощі…