Городищани відзначили День міста

23 вересня місто Городище відзначило чергову річницю від дня народження.

Зранку в храмах міста відбулися святкові богослужіння, де всі присутні молилися за нашу державу, мир та спокій в Україні, рідне місто, власну сім’ю.

Любителі та прихильники спорту зібралися на території спорткомплексу "Колос", де відбувся розіграш Кубка міста по футболу, шаховий турнір та у спортзалі ЗОШ № 3 відбувся розіграш Кубка міста з волейболу.

Малеча разом із батьками мали можливість відвідати осінній пленер "Рідне місто моє над Вільшанкою" за участю вихованців відділу образотворчого мистецтва Городищенської дитячої школи мистецтв на площі Гулака-Артемовського.

Безліч позитивних емоцій та вражень отримали наймолодші городищани від вистави "Незвичайний день з життя Буратіно" Черкаського театру ляльок-велетнів "Мульті-шоу". Для дітей виступив став по-справжньому цікавим видовищем. Актори з великою відповідальністю поставилася до підготовки вистави, докладаючи максимум зусиль аби порадувати дійством невгамовних глядачів.

Урочисто відкрили свято «Рідне місто моє над Вільшанкою» міський голова Володимир Мирошник та голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко, який звернувся до всіх присутніх зі словами щирих вітань і побажав усім містянам щасливого свята. Нехай Бог благословить наше місто і надсилає мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, родинну злагоду й багато успіхів на життєвих шляхах та вручив міському голові цінний подарунок. Володимир Петрович також звернувся до городищан та гостей міста зі словами вдячності та шани. Побажав, щоб у місті завжди панувала злагода, згуртованість, гостинність та щире бажання зробити рідне місто найкращим.

Також було зазначено, що всі ми любимо своє місто, адже тут ми живемо, працюємо, ростимо дітей, радіємо життю, саме в ньому живуть наші рідні та дорогі люди. За всю історію існування тут зросло, вчилося, працювало не одне покоління видатних людей, які зробили чималий вклад у розбудову міста, тож з нагоди дня міста відзначили кращих представників міської громади та вручили грамоти і грошові винагороди: Панасу Зінченку, Ірині Пестєнковій, Марії Мельник, Олені Набок, Наталії Жовталюк, Руслану Павленку, Олександр Щепаку, Руслану Черкащину, Василю Кравченку.

Вдалим продовженням святкування стала концертна програма естрадного гурту "Млада" і артиста-пародиста "Дзідзьо". Позитивних емоцій додав і виступ на площі Миру спеціальних гостей свята вокально-інструмантального гурту "Українська Швейцарія".

Варто відзначити, що цьогорічний День міста пройшов яскраво та різноманітно, створивши для місцевих жителів і гостей чудовий настрій незабутню атмосферу приємних вражень.

Гідним завершенням Дня міста стала дискотека просто неба, яка зібрала велику кількість любителів танцю. Святкова фієста стихла близько опівночі. І залишила по собі масу позитивних спогадів та незабутніх емоцій.