Городищани вшанують пам’ять загиблого рік тому Сергія Гаркуші

 

Днями, вже минає рік з того дня як загинув боєць АТО, наш земляк Сергій Гаркуша з села Валява. Героїчно захищаючи у зоні проведення антитерористичної операції рідну Україну, її майбутнє, залишивши родину та нездійсненні плани.

Нагадаємо, 24 листопада 2018 року поблизу Красногорівки Донецької області під час обстрілу позицій 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону. Під час бойового чергування, в результаті отримання осколкового поранення несумісного з життям, загинув навідник кулеметного взводу солдат Сергій Гаркуша.

Відповідно до спільного розпорядження районної державної адміністрації та районної ради №151/12 від 22.08.2019 року солдата Сергія Вікторовича Гаркушу, який загинув у ході антитерористичної операції, посмертно нагороджено Почесною відзнакою Городищенського району – медаллю Городищенської районної державної адміністрації та Городищенської районної ради «За заслуги перед Городищиною». Також, на честь загиблого на фасаді його рідній школі у с.Валява відкрили меморіальну дошку.

Пам’ять про загиблого героя буде завжди жити у серцях, не лише городищан, а й всієї України.