Герої не вмирають...

5 червня у Городищі на площі Миру відбулось прощання ще з одним полеглим героєм, який став на захист держави від ворога Василем Бурачуком, який народився 1994 року в Сторожинецькому районі Чернівецької області. У 2001 році разом з батьками переїхав в село Журавку Городищенського району. Василь був доброзичливий, ввічливий, чуйний, мав багато друзів, займався спортом. 27 травня 2015 року був призваний на строкову службу, а вже 30 вересня підписав контракт. Служив у складі 30-ої бригади.Загинув 2 червня в районі Волновахи Донецької області. Коли розпочався гранатометний обстріл, він з товаришами намагався вибігти з бліндажу і зайняти оборону в окопі, але був убитий у потилицю кулею ворожого снайпера. У нього залишилися мати, батько, дві молодші сестри, а також цивільна дружина і донька.

Провести в останню дорогу героя прибули керівники району та міста, представники трудових колективів, жителі Городищенського району. До рідних зі словами щирого співчуття звернувся голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко та заступник командира батальйону Матвій Матвеєв. Священики Городищенського благочиння на чолі із митрофорним протоієреєм Іоанном Жигалом провели чин відспівування. Коли труну з тілом загиблого несли через площу Миру, сотні городищан опустилися у глибокій скорботі на коліна.

 

Траурна процесія вирушила через села Петропавлівку, Вербівку, Вільшану. Голови місцевих рад та жителі населених пунктів Вербівки та Вільшани також схилили голову в жалобі, встелили шлях квітами, стали на коліна, за що велика подяка сільському голові с. Вербівка Василю Бондарю та селищному голові смт.Вільшани Володимиру Яровому.В організації поховання взяли участь Городищенська райдержадміністрація (голова Олексій Лавріненко), районна рада (заступник голови Микола Панчишин), районний військовий комісаріат (т.в.о. районного військового комісара Сергій Яригін та головний спеціаліст командування Володимир Герасименко), Журавська сільська рада ( голова Надія Жежерун), Спілка воїнів АТО, волонтери. Всі фінансові витрати по похованню та поминальному обіду взяли на себе депутат обласної ради Володимир Коломієць, директор ТОВ «Журавське» Володимир Іващенко. Не залишились осторонь представники громадських організацій, воїни-прикордонники, фермери та інші. Обряд поховання в селі Журавка провели священники Городищенського благочиння. Також віддали данину шани та пам’яті депутати обласної ради Олександр Лупашко та Валентин Галушко.

Висловлюємо щиру вдячність за організацію та проведення поховань всім небайдужим городищанам та краянам. Слава героям!