До відома депутатів районної ради!

У п’ятницю, 02 листопада 2018 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради  відбудеться 25 чергова сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2016 №4-9/7 «Про районну програму «Турбота» на 2016-2020 роки».
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №18-14/7 «Про структуру, чисельність, витрати на утримання виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку районної ради на 2018 рік».
 3. Про передачу  майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради.
 4. Про передачу автомобіля на баланс комунального закладу «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання».
 5. Про внесення змін до статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради Черкаської області.
 6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №18-5/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 7. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 88,1446 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру  у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської  сільської ради (за межами населеного пункту).
 8. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 11,9998 га  (сіножаті) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру  у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах  Городищенської міської ради (за межами населеного пункту).
 9. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 5,0000 га (багаторічні насадження) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Зеленодібрівської сільської ради (за межами населеного пункту).
 10. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 0,4000 га  (сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах  Ксаверівської сільської ради (за межами населеного пункту).
 11. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 4,9996 га (господарські будівлі та двори) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Петриківської  сільської ради (за межами населеного пункту).
 12. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 5,9993 га  (господарські будівлі та двори) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Петриківської  сільської ради (за межами населеного пункту).
 13. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 11,0077 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Петриківської  сільської ради (за межами населеного пункту).
 14. Про надання одноразової грошової допомоги гр. Федоровій Л.В., матері загиблого військовослужбовця Федорова Е.Ю. в зоні операції об’єднаних сил на сході України.
 15. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.