До відома депутатів районної ради!

У пятницю, 21 червня 2019 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 30 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

 1. Про хід виконання районної програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №27-16/7 «Про районний бюджет Городищенського району на 2019 рік».
 3. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Районний музей С.С.Гулака-Артемовського» Городищенської районної ради та затвердження у новій редакції.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень смт Вільшана, селища Сагайдачне та селища Хрестівка (Незаможник) Вільшанської ОТГ Городищенського району Черкаської області
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць села Вербівка та селище Кличкове Вільшанської ОТГ Городищенського району Черкаської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень села Товста та селище Стадниця Товстівської сільської ради Городищенського району Черкаської області.
 7. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району комунальних установ та закладів освіти (юридичних осіб) у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади.
 8. Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міста Городищенського району нерухомого майна та матеріальних цінностей у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади.
 9. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району комунальних установ та закладів освіти (юридичних осіб) у власність Хлистунівської сільської об’єднаної територіальної громади.
 10. Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району нерухомого майна та матеріальних цінностей у власність Хлистунівської об’єднаної територіальної громади.
 11. Про затвердження Порядку утворення та Положення про спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради.
 12. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.
 13. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.