До відома депутатів районної ради!

У п’ятницю, 23 червня 2017 року о 10-й ранку в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 15 сесія районної ради 7 скликання з порядком денним:

1. Про звіт голови Городищенської районної державної адміністрації з виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень.

2. Про інформацію Городищенського відділення Смілянського відділу Головного управління національної поліції в Черкаській області про діяльність у сфері охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і правопорядку на території району.

3. Про роботу комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Городищерайкомунліс» Городищенської районної ради щодо раціонального та ефективного використання лісових ресурсів.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №10-24/7 «Про районний бюджет на 2017 рік».

5. Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення військово-спортивного табору с. Мліїв.

6. Про передачу будівлі колишньої Набоківської загальноосвітньої школи до власності територіальної громади міста Городище.

7. Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт системи опалення та покрівлі Вербівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Комунального закладу «Городищенське РТМО».

8. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПАТ «Укрнафта» в адміністративних межах м. Городище (за межами населеного пункту).

9. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.

10. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.