До відома депутатів районної ради!

У четвер, 12 листопада 2020 року о 10-й годині  в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 39 позачергова сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

 

  1. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району бюджетних установ, закладів та комунального некомерційного підприємства (юридичних осіб) у комунальну власність  територіальної громади міста Городище в особі Городищенської міської ради.
  2. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл,  міста Городищенського району нерухомого майна та матеріальних цінностей у комунальну власність  територіальної громади міста Городище в особі Городищенської міської ради.
  3. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у комунальну власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади закладів освіти та культури (юридичних осіб).
  4. Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району  у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади нерухомого майна та матеріальних цінностей.
  5. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району закладу культури та майна у комунальну власність Журавської сільської ради.