До відома депутатів районної ради!

У пятницю, 18 вересня 2020 року о 10-й годині  в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 36 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

 

 

 

 

 1. Про припинення шляхом ліквідації Городищенської районної територіальної виборчої комісії та визнання такими, що втратили чинність рішення районної ради від 22.12.2005 №21-3/IV «Про утворення Городищенської районної територіальної виборчої комісії» та від 09.01.2006 №22-1/IV «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22.12.2005 №21-3/IV «Про утворення Городищенської районної територіальної виборчої комісії».
 2. Про заснування та проведення літературного конкурсу творів гумору й сатири імені Петра Гулака-Артемовського.
 3. Про погодження створення інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Зірочка» та (ясла-садок) №3 «Веселка» Городищенської районної ради.
 4. Про введення до штатного розпису Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Орловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради посад вихователів групи продовженого дня.
 5. Про внесення змін до штатного розпису комунальної організації «Редакція Городищенського районного радіомовлення «Голос Городищини».
 6. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району  об’єктів житлової нерухомості.
 7. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл,  міста Городищенського району у комунальну власність територіальної громади міста Городище комунального некомерційного підприємства «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради.
 8. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району майна та матеріальних цінностей комунального некомерційного підприємства «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради  у комунальну власність територіальної громади міста Городище.
 9. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у комунальну власність територіальної громади міста Городище комунального закладу «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ І КІНО ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ».
 10. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району майна та матеріальних цінностей   комунального закладу «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ І КІНО ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» у власність територіальної громади міста Городище.
 11. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у комунальну власність територіальної громади міста Городище  комунальної організації «Редакція Городищенського районного  радіомовлення «Голос Городищини».
 12. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у комунальну власність територіальної громади міста Городище юридичної особи та майна комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Городищерайкомунліс» Городищенської районної ради.
 13. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району комплекту обладнання системи «Рада «Голос» та аудіо підсилюючої  апаратури у власність територіальної громади міста Городище.
 14. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району телемедичного обладнання.
 15. Про надання дозволу сектору культури, молоді та спорту Городищенської районної державної адміністрації на списання котла опалювального.
 16. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району гаража районної ради
 17. Про передачу автомобіля районної ради з спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у комунальну власність територіальної громади міста Городище.
 18. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 №32-31/7 «Про районний бюджет Городищенського району на 2020 рік».
 19. Про призначення директора Зеленодібрівського центру культури і дозвілля Городищенської районної ради.
 20. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення сіл Петрики, Сегединці, селищ Ільченкове, Кудинівка, Моргунове, Трихуторівка Вільшанської селищної ради Годищенського району, Черкаської області