До відома депутатів районної ради!

У вівторок 11 вересня 2018 року о 10-й годині ранку в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться  23 позачергова сесія районної ради 7 скликання  з наступним порядком денним:

  1. Про внесення змін до статутних документів комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради Черкаської області.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.06.2018 №21-4/7 «Про штатну чисельність режим роботи, передачу приміщень для розміщення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради, затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників».
  3. Про виділення грошової допомоги військовослужбовцям, зарахованим для проходження служби у Збройних силах України за контрактом у 2017 році.
  4. Про надання одноразової грошової допомоги гр.Канцеровій М.М.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №18-15/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».
  6. Про звільнення Бондаренка В.М. з посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради.
  7. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району комплексу будівель в м. Городище, вул. Героїв Чорнобиля, 15.
  8. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту) для продажу права оренди на земельних торгах.
  9. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних  ділянок  водного фонду ФОП Мартинюк П.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту).
  10. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.