Радіо Голос Городищини

Вас вітає Комунальне підприємство

Редакція Городищенського районного радіомовлення    

«Голос Городищини»

 

 

Шановні відвідувачі сайту! Пропонуємо Вам ознайомитися з історією заснування Редакції районного радіомовлення.

 

Радіовузол у Городищі з’явився у 1936 році, завдяки вказівці «всеукраїнського старости» Григорія Петровського. Тоді розгортався п’ятисотенний рух, тому радіомовлення було необхідним, як засіб масової пропаганди. Транслювались програми всесоюзного та республіканського радіо, але була можливість виходити в ефір із місцевими новинами і повідомленнями.

Новітня історія власної редакції радіомовлення розпочалася у грудні 1966 року, коли остаточно було створено Городищенський район. Першим редактором був професійний журналіст Іван Піленко, потім цією справою став займатись Микола Хоменко. Готувались матеріали, які в прямому ефірі зачитувала диктор Берта Літічевська.

Пізніше редакцію очолював Ігор Бенедіко, а з 1996 року і по даний час директором радіомовлення є Галина Діхтяр.

Нині це одна з найсучасніших студій на Черкащині. Редакція має значну частку ефірного часу – 5 годин 45 хвилин на тиждень. Це є найбільшим показником серед всіх районних редакцій області.

Ефірний час Городищенського радіомовлення різноплановий, це й інформаційні, дитячі, мистецькі випуски. Завдяки тому, що ми відвідуємо всі важливі події на Городищині і тісно співпрацюємо з районною державною адміністрацією, районною та міською радами, наші слухачі мають можливість бути проінформованими про всі події.

Засновником редакції районного радіомовлення є Городищенська районна рада.      

Колектив редакції невеликий, але дружний:  директор – Галина Діхтяр, бухгалтер – Людмила Матросова, диктор і заввідділом – Вікторія Холодняк.