Проекти рішень районної ради

Про визнання повноважень депутата Городищенської районної ради сьомого скликання Назаряна А.О.

Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 27-16/7 «Про районний бюджет Городищенського Району на 2019 ріку»

Про затвердження передавального акту та статуту комунального некомерційного підприємства «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради

Передавальний акт

Про надання дозволу ТОВ «АВАТОР ІСП» розміщення та встановлення технічного елементу телекомунікаційних мереж (Інтернет антени) на об’єкті КЗ «Городищенське РТМО"

Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського матеріальних цінностей закладу «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади.

Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району громадського будинку амбулаторії загальної практики сімейної медицини села В’язівок у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади.

Про надання дозволу відділу освіти Городищенської районної державної адміністрації на списання котла опалювального.

Про надання дозволу комунальному закладу «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради  на списання овочесховища.

Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району комунальних закладів культури  (юридичних осіб) у власність Хлистунівської сільської об’єднаної територіальної громади

Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району комунальних закладів культури (юридичних осіб) у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади.

Про прийняття на баланс Городищенської районної ради будівель в м. Городище вул. Героїв Чорнобиля,13.

Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.06.2018 №21-2/7 «Про програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Городищенському районі на період до 2020 року»

Про надання одноразової грошової допомоги Пісковій Н.М. матері загиблого військовослужбовця Гаркуші С.В. в зоні операції об’єднаних сил на сході України.

Про внесення змін до рішення районної ради від 27.04.2018 №20-4/7 «Про районну програму діяльності Городищенського відділення Національної поліції України 2018-2019 роки».

Про районну програму фінансової підтримки з поліпшення матеріально-технічної бази Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на 2019-2020 роки