Проекти рішень районної ради

Проекти рішень 21 сесії Городищенської районної ради

Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Вербівської сільської ради (за межами населеного пункту) для продажу права оренди на земельних торгах.

Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського використання ( під господарськими будівлями та дворами) ТОВ «Скай Софт» в адміністративних межах Хлистунівської сільської ради (за межами населеного пункту).

Про штатну чисельність, режим роботи, виділення приміщень для постійного розміщення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради, затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників.

Про клопотання щодо передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ,міста Городищенського району нерухомого майна хірургічного  відділення районної лікарні в м. Городище по вул. Гагаріна,24

Про план роботи районної ради на ІI півріччя 2018 року.

Про призначення Бондаренка В.М. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради.

Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №18-14/7 «Про структуру, чисельність, витрати на утримання виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку районної ради на 2018 рік».

Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Городищенської районної ради.

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних  ділянок водного фонду  гр. Лісовій Г.М. для рибогосподарських потребв адміністративних межах Старосільської сільської ради (за межами населеного пункту).

Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Дирдинської сільської ради (за межами населеного пункту).

Про програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Городищенського району на період до 2020 року.

Про програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Городищенському районі на період до 2020 року.

Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 18-15/7 "Про районний бюджет на 2018 рік"