Проекти рішень районної ради

Про внесення змін до районної програми підтримки заходів мобілізації, забезпечення територіальної оборони та надання допомоги підшефній військовій частині Збройних Сил України на 2016-2018 роки.

Про внесення змін до Положень про щорічні премії імені С.С.Гулака-Артемовського та імені родини Симиренків, викладення їх у новій редакції.

Про Почесну відзнаку Городищенського району «За заслуги перед Городищиною»

Про підтримку звернення депутатів Кам'янської районної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, депутата Верховної  Ради України Рудика С.Я., Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації, Городищенської та Корсунь-Шевченківської районних рад щодо порушення питання про недоцільність об'єднання територій Кам'янського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського районів в один Смілянський район з центром в м. Сміла.

Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.

Про внесення змін до статуту комунального закладу «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради.

Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Дирдинської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних  ділянок водного фонду   гр. Лісовій  Г.М. для рибогосподарських потреб в адміністративних межах Старосільської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської  сільської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту) для продажу права оренди на земельних торгах

Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна територіальної громади Городищенського району.

Про районну програму забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2018-2020 роки